Doprava

Turbodmychadla sú vždy precízne zabalené, tak aby odolali i balíkovým službám a naviac je balík vždy poistený na čiastku o 80 EUR vyšší než je hodnota turbodmychadla. V prípade poškodenia balíka je pojistné vyplatené piamo zákazníkovy, takže v prípade poškodenia balíka má zákazník repas zdarma a ešte bonus 80 EUR.

K doprave využíváme prevažne služby slovenskej pošty, "balík EMS", pretože je garancia doručenia druhý deň a objednávky vytvorené do 16:00 sú expedované ešte v deň objednania, takže druhý deň u zákazníka. Táto doprava je nami dotována a zákazníkovi je vždy účtované iba 7 EUR.

Poštovné je 5 EUR pri platbe prevodom alebo 7 EUR pri platbe dobierkou, pretože balík s turbodmychadlem zvyčajne váží 8-10Kg. Platba je u nás možná dobierkou alebo prevodom, v prípade platby prevodom je zboží expedováno v deň pripísania platby na náš účet. Pri platbe prevodom je vygenerována zálohová faktura, ktorá není daňový doklad a po obdržení platby je vygenerována faktúra.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.