Turbo Garrett 775517 Škoda Octavia 1.6TDi 77kW CAYC

1 hodnotenie
 
  • 1 z 5
 

Repasované turbodúchadlo pre vozidlo Škoda Octavia 1.6TDi 77kW CAYC.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
8.10.2022
Cena €225 bez DPH
€270    
Kód tovaru 1757
Značka Garrett
Kategória Repasované turba
Záruka 2 roky
 

Kompletne repasované originálne turbodúchadlo talianskej spoločnosti Garrett, ktorá je jedným z najväčších výrobcov turbodúchadiel na svete. Pri oprave tohto turbodúchadla boli použité výhradne náhradne diely od nášho talianskeho partnera Diesel Levante, ktorý je jednym z najsilnejších hráčov na trhu s náhradnými dielmi pre turbodúchadlo a vstriekovacie čerpadla.

Pretože sa mimo iného zaoberáme chiptuningem a výkonnostnými úpravami, tak sú všetky naše turbodúchadla vyvažované dynamicky do 160.000ot./min (štandard 130.000ot./min.). Servisom turbodúchadiel sme sa začali zaoberať z dôvodu potreby kvalitných turbodúchadiel pre našu prácu a pri záplave nášho trhu nekvalitnými dúchadlami. Z rôznych kútov sveta sme často pri našej práci narážali na rôzne problémy ako napríklad totálna deštrukcia turbodúchadla krátcko po aplikovaní odskúšanej výkonnostnej úpravy pre daný typ motora a pod. Zákazníkovi sa ťažko vysvetluje, že my sme odviedli štandardnú prácu a turbo to nevydržalo, pretože bolo vyvážené zle alebo vôbec a týmpádom nemalo vôbec žiadnu rezervu a pod. Teraz v spolupráci s niekoľkými externými firmami ponúkame dúchadla prvotriednej kvality z originálnych náhradných dielov, pokiaľ ich výrobca turba poskytuje alebo kvalitativne sú minimálne rovnocenné. Tieto turbodúchadla sami použíame pre extrémnu záťaž pri najrôznejších aplikáciach a taktiež napríklad v motošportu, pri klasických rallye aj iných disciplínach, kde je spoľahlivosť našou vizitkou.

Kódy motoru: 1.6TDi 77kW CAYC

Vrátna záloha na starý diel:  80€

Kódy/čísla díielov: 03L253016TX, 03L253016TV, 03L253016T, 775517. 

Základným predpokladom správnej funkcie každého turbodúchadla je bezchybný stav celého motormanagmentu. Nie je výnimkou, že sa nám do dielne dostane turbo, ktoré nemá žiadnu poruchu práve preto, že niekto zle diagnostikoval poruchu.

Pozor na tesnosť celého systému sania aj výfuku. Veľakrát drobná netesnosť môže spôsobiť veľké problémy. Od zlej odozvy až po padanie motora do núdzového režimu alebo rôzne zvuky vedúce k domnienke, že turbodúchadlo je chybné.

Náš názor na toto turbodúchadlo: Jedná sa o moderný typ turbodúchadla a aj cez relatívne slabý hriadeľ sa jedná o jeden zo spoľahlivých kusov. Jediným problémom tohto dúchadla je axiálne ložisko s klznou plochou 10mm, ale tento problém sa u našich dúchadiel nevyskytuje, pretože ho nahrádzame, rovnako ako výrobca TURBOrail novším typom axiálneho ložiska s priemerom klznej plochy 14mm a tým sa častá porucha týchto dúchadiel tzv. "zvýšená axiálna vôľa" úplne eliminuje. U tohto typu sa nevyskytujú žiadne enormne a často sa opakujúce poruchy. Dúchadlo je inštalované ventilom hore a nedochádza teda k problémom s nečistotami ako u starších verzii.

Výhody pre stálych zákazníkov, autoservisy: Vzhľadom k cenám kvalitných náhradných dielov nie je možné ponúkať nejaké dodatočné zľavy, ale pre stálych zákazníkov, ktorí u nás nakupujú, ponúkame za každé 10. turbo jeden „repas“ v hodnote 7.000Kč zdarma.

Vála sa Vám doma staré turbo a neviete čo s ním? Skúste nám ho ponúknuť k výkupu. Ideálne opísať alebo vyfotiť štítok a získané informácie nám poslať na email.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: