Turbodúchadlo Garrett 757886-7 Hyundai Kia 2.0CRDi 103Kw

Kód: 2855
Neohodnotené
Značka: Garrett
€230 €191,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2022

Repasované turbodúchadlo Pre vozidlá Hyundai Sonata, Hyundai Tucson, Kia CEED, Kia Sportage, Kia Magentis 2.0CRDi 103Kw.

Detailné informácie

Podrobný popis

V prípade tohto turbodúchadla je nutné upresniť číslo za pomlčkou kvôli natočeniu sacieho potrubia!

Kompletne repasované originálne turbodúchadlo talianskej spoločnosti Garrett, ktorá je jedným z nejväčších výrobcov turbodúchadiel na svete. Pri oprave tohoto turbodúchadla boli použité výhradne náhradne diely od naášho talianskeho partnera Diesel Levante, ktorý je jedným z najsilnejších hráčov na trhu s náhradnými dielmi pre turbodúchadla a vstriekovacie čerpadla.

Pretože sa mimo iného zaoberáme chiptuningem a výkonnostnými úpravami, tak sú všetky naše turboduchadla vyvažované dynamicky do 160.000ot./min (štandard 130.000ot./min.). Servisom turbodúchadiel sme sa začali zaoberať z dôvodu potreby kvalitných turbodúchadiel pre našu prácu a pri záplave nášho trhu nekvalitnými dúchadlami. Z rôznych kútov sveta sme často pri našej práci narážali na rôzne problémy ako napríklad totálna deštrukcia turbodúchadla krátko po aplikovaní odskúšanej výkonnostnej úpravy pre daný typ motora a pod. Zákazníkovi sa ťažko vysvetluje, že my sme odviedli štandardnú prácu a turbo to nevydržalo, pretože bolo vyvážené zle alebo vôbec a týmpádom nemalo vôbec žiadnu rezervu a pod. Teraz v spolupráci s niekoľkými externými firmami ponúkame dúchadla prvotriednej kvality z  originálnych náhradných dielov, pokiaľ ich výrobca turba poskytuje aspoň kvalitatívne minimálne rovnocenné. Tieto turbodúchadla sami používame pre extrémnu záťaž pri najrôznějších aplikáciach a taktiež napríklad v motošporte, pri klasických rallye aj iných disciplínach, kde je spoľahlivosť našou vizitkou.

Kódy motora: D4EA-F

Vrátna záloha na starý diel: 80€

Kódy/čísla dielov: KIA: 757886, 28231-27480

                        Hyundai:757886, 2823127400, 28231-27400

Základným predpokladom správnej funkcie každého turbodúchadla je bezchybný stav celého motormanagmentu. Nie je výnimkou, že sa nám do dielne dostane turbo, ktoré nemá žiadnu závadu práve trebárs preto, že niekto zle diagnostikoval poruchu.

U tochto turbodúchadla je dôležité v prvnom rade podtlak, ktorý je privedený na pohon turboúchadla (actuátor, pneumatický ventil). Hodnota podtlaku musí byť aspoň 500mbar, inak turbo nemôže nastaviť lopatky do pozície pre plný výkon. Ďalším úskalím je tesnosť celého systému sania aj výfuku. Veľakrát drobná netesnosť môže spôsobiť veľké problémy. Od zlej odozvy až po padanie motoru do núdzového režimu alebo rôzne zvuky vedúci k domnienke, že turbodúchadlo je chybné.

Náš názor na toto turbodúchadlo: Toto turbo je jeden zo spoľahlivých kusov a nemá žiadne typické problémy. Dúchadlo je na motore umiestnené hore, takže sa doňho nedostávajú žiadne nečistoty, ložiská sú pevné, silný hriadeľ. Pokiaľ má správne mazanie a nejazdí v nevhodnom režimu, tak je úplne spoľahlivé.

Výhody pre stálych zákazníkov, autoservisy: Vzhľadom k cenám kvalitných náhradnych dielov nie je možné ponúkať nejaké dodatočné zľavy, ale pre stálych zákazníkov, ktorý u nás nakupujú, ponúkame za každé 10. turbo jeden „repas“ v hodnote  250 € zdarma.

Vála sa Vám doma staré turbo a neviete čo s ním? Skúste nám ho ponúknuť k výkupu. Ideálne opísať alebo vyfotiť štítok a získané informácie nám poslať na email.

Dodatočné parametre

Kategória: Garrett
Záruka: 2 roky